Pogledaj jedan post
Old 22.06.2012., 21:20   #82
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
U HSS su bitni obični , mali ljudi i stranačka infrastruktura ( ogranci ) , bitni su i neki novi ljudi umjesto Grivičića , Kolara ( kojeg ste spomenuli ) , Kuterovca !
Ako se donese odluka o sakupljanju potpisa za referendum , onda će moći sakupiti puno potpisa ! Prijedlog za osnivanje Odbora za sakupljanje 10 % potpisa birača , jučer sam sa prilozima nekih zakona , poslao gospodinu Miji Latin , predsjedniku Hrvatskog seljačkog saveza , koji je prvi progovorio o lošem Nacrtu zakona o poljoprivrednom zemljištu ! U utorak ima tiskovnu konferenciju ! Što će reći i mediji prenijeti ? Poslao sam i jednoj gospođi iz HSS koja me zvala ! Ako se bude išlo sakupljti potpise onda ću sa njom dogovoriti za organizaciju na Brosdsko - posavskoj županiji !osobno ću odvojiti preko 10 dana za taj posao !
pa nije problem hrvatskog sela samo loš nacrt zakona o poljoprivrednom zemljištu gospon đuro. nemrete se samo na to fokusirati, molim vas.

a o kolaru nemrem više. ko je napisal nekaj o poštenju pokojnoga jape pankretića joj, sve kužim blesača. dobro je.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom