Pogledaj jedan post
Old 23.06.2012., 01:44   #87
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Da ne bi bilo budala treba zabraniti sve stranke osim HDZ i SDP ! Tada bi državljani Hrvatske vidjeli u koju nas svjetlu budućnost vode !
Ne znam dal je ovo sarkazan sa tvoje strane (tako mi se čini), ali bio to on ili ne ne slažem se sa napisanim.
Jednostavno je tragično to što je prvenstveno HDZ učinio sa navedenim strankama, prvo su uklonili HSP gdje su i pobili neke dužnosnike i postavili svoje marionete, zatim su uklonili HSLS uz pomoć Budiše i na kraju uništili HSS. Da je Josip Pankretić kojimn sluičajem živ, tvrdim da bi se odrekao svog sina Božidara.


Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ti sateliti će sklopiti koaliciju sa HDZ-om, pa ćemo morati gledati te parazite u Saboru, ne daj Bože u Vladi.
Predizborne koalicije treba ukinuti i od Hrvatske napraviti jedinstvenu izbornu jedinicu sa izbornim pragom od 5%.
Ja jedino što želim od ove vlasti kada je politička scena u pitanju je to da se promjeni zakon o političkim strankama i da nestanu sve kvazi pravaške, seljačke i liberalne stranke. Pravaške pogotovo, jer ovo danas je silovanje pravaške ideologije, a nešto slično vrijedi i za seljačke jer i njih ima nekoliko komada, 5 ih ima najmanje. Sprdačina.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom