Pogledaj jedan post
Old 03.07.2012., 17:15   #98
Quote:
W.M.H. kaže: Pogledaj post
I

Majka te očigledno nije naučila lijepom odgoju ili si dijete jugooficira pa je normalno u tvom vokabularu prostačko izražavanje i vrijeđanje ljudi koji Ti nisu učinili apsolutno ništa nažao. Ja se ne sramim toga da simpatiziram HSS, ali oni koji su nanijeli bilo kakvo zlo ili se okoristili prvi sam da odgovaraju pa bilo u kojoj stranci bili. Zato ne dopuštam da pričaš u globalu. Niti je svaki član HDZ-a kriminalac i lopov ako su oni gore krali niti su svi HNS-ovci krivi zbog čačičeve vožnje sa smrtnim ishodom.
Uz to HSP nije išao sa SDPom na državnoj razini pa ne vidim zašto su i oni svrstani u ovu kategoriju? I ne brini se Ti za braću Radić nego bolje uzmi kakav teološki priručnik da shvatiš što je uskrsnuće.
Sad se držiš one stare partijske: pojedinci griješe ali Partija (HSS/HDZ/HNS) ne
O HSP-u ne piši jer pojma nemaš, da, nisu išli na državnoj razini ali su za vrijeme Račana od 2000. podržavali sve ono što je SDP tražio, počevši od izmjene ustava pa nadalje, i to samo zato jer se spor oko prava na zastupanje HSP-a nalazio na sudu i jer je Đapić činio sve da ne ostane bez stranke, što mu je SDP i omogućio i potvrdio rješenje HDZ-a iz devedesetih da je Đapić legitimni i legalni predsjednik HSP-a, što naravno da nije, ali to nije tema.
Ne treba meni teološki priručnik nego tebi trebaju knjige Branke Boban i Tihomira Cipeka da naučiš nešto o braći Radić. Možda i naučiš koliko su bili kritični prema politici RKC-a.
Moj rječnik je blag kakav bi trebao biti. Mislim da je najbolje da završim priču sa gubitnicima koji simpatiziraju propali HSS i da ne obraćam kao i drugi pozornost na vas jer ste vi prošlost, a u prošlost ste otišli kao smeće od stranke i politička kurvetina prve klase.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom