Pogledaj jedan post
Old 05.06.2013., 13:38   #92
Zanimljivo mi je koliko sam simbolike našla u svojim prijateljstvima. Dakle, meni je 11. u biku. Tri jako dobre prijateljice imaju Sunce u 2. kući (prirodno vl. bik), jedna u Jarcu, druge dvije u Raku podznak blizanac ( Me mi je na vrhu 11.-prijateljstva)

Vladar 11. je Ve u ribama, jedna frendica, koju sam upoznala na faksu, ima Sunce 0 Neptun u jarcu podznak strijelac s Venerom u 12 0 ASC, druga je riba/bik/vaga (opet Venera ), treća je u inozemstvu riba/strijelac s Ve u ribama ( moja Ve je u 9 kući). One su sve pod simbolikom Ve u 9.

Od muškaraca najbolji mi je frend blizanac/djevica/bik...imam Me na vrhu 11., drugi jako dobar frend je bik/djevica/bik što reći dalje , treći je jarac sa Suncem 0 Venera, opet . Pa koliko samo simbolike kroz sve to. Ne mogu uopće naći neku osobu s kojom sam dobra da nema veze s bikom, Venerom ili Merkurom ili 7. k koja mi je u jarcu pa jarčevi prevladavaju uz ribe.

Družila sam se preko 10 godina i s jednom vodenjakicom intenzivno bile smo si najbolje, ali smo posvađane danas. Također s još jednom nekih 5 godina, izgubile smo kontakt. Merkur 180 Pluton na vrhu 11., da nije do toga . S ostalima je sve 5, prijateljstva su mi gotovo neraskidiva. ( Ve 60 Sa vl 7.)

Zadnje uređivanje Allatus : 05.06.2013. at 14:18.
Allatus is offline  
Odgovori s citatom