Pogledaj jedan post
Old 27.11.2013., 14:33   #87
Da, ispod spavaćice imaš i svoj grudnjak/potkošulju, što god treba, nije to problem. Dolje imaš i svoje čarape isto Samo barem ne moraš brinuti kako ćeš dugu majicu imati i slično, to je sređeno kod njih. Dobiješ i jednokratne papuče.

Ja sam nakon presvlačenja čekala možda 10ak min, pričala sam s curom koja je bila u krevetu tamo Da, zahvat sam jako kratko traje, poslije je to dosadno ležanje. Možeš sve normalno pričati, raditi, ja sam mislila da se mogu i dignuti dosta brzo, ali mi se onda malo zavrtilo Možda sam 10ak minuta bila malo više omamljena, ali mi se i spavalo - noć prije ne spavaš od uzbuđenja, pa adrenalin, i kad sve to prođe baš uhvati umor. Mene barem
Sestra svako malo došla pitati jel sve ok, čak nekad i muža puste da ti radi društvo (ako nije gužva i puno cura). Znam da sam jedva čekala da me puste jer mi se jako piškilo poslije

I da, za vrijeme i punkcije i transfera su sve sestre i dr super, držale su me sestre za ruku, hrabrile, milovale da se smirim Zakon pristup

Trud se isplatio, evo me danas na točno 28tt. Imali 1 zrelu js, 1 embrij i stiže sinek
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom