Pogledaj jedan post
Old 12.09.2014., 13:59   #47
Quote:
Jarg kaže: Pogledaj post
Nešto ne vidim parade debelih i uvodjenje bajki za malu decu o debelim princezama sve sa pričama kako je debljina nešto sasvim normalno i poželjno.
Treba sprečiti diskriminaciju,i pozitivnu i negativnu.

U nekim kulturama se žena ni ne može udati ako nije debela,ali to nije baš toliko rasprostranjeno...
Svakako ima i čudnijih i ne zdravijih stvari od toga...
OK, kužim u jednu ruku diskriminaciju (neću obavit zdravstveni pregled jer imaš 150 kg), al debelo nikad neće biti "in", nikad (bar dok ima hrane u izobilju)! Kao i uvijek ti socijalni pokreti krenu zbog diskriminacije ( feminizam, LGBTQZSJA osobe ) i onda završi u extreme gdje se nasilnom propagandom želi progurat te vrijednosti kao nešto "in". Takav način operiranja izaziva i refleks gađenja kod nekih ljudi ( uključujući i mene). Te fat shaming, gay shaming, pa neka prisilna politička korektnost me podsjeća previše na totalitarni sistem. Tobože slobodni, al mora biti propisano što ćeš govorit, kako ćeš mislit, kako ćeš hodat da nebi povrijedio sve ove specijalne grupe. Imao sam i ja viška kila, nisam zato hodao po ulici sa natpisom fat is beautiful jer se nisam tako osjećao. Sva vrsta samozavaravanja to nebi promjenila. Zato sam jednog dana odlučio da to nije život kakav želim živit i krenuo u akciju. Tko želi takav život živit neka živi, al to ne znači da su mu drugi potrebni dizat spomenike jer je "poseban".

Zadnje uređivanje nerdfucker2 : 12.09.2014. at 14:07.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom