Pogledaj jedan post
Old 22.08.2003., 08:07   #20
Re: Re: Re: Molitva !

Quote:
Meta12 kaže:

Meta12:
E vidis Vjestac, vrijeme je da jednom uplatis lotto, jer bez uplate ti ni molitva nemoze pomoci da bi dobio. I sam Bog bi ti to preporucuo, jer ti ni On nemoze pomoci bez uredno uplacenog"tiketa".
M.
Meta, nekoliko dana mi net nece biti dostupan pa cu ti naknadno pokusati detaljnije odgovoriti na pitanja.

Samo da prije odlaska kratko komentiram zadnu stavku upisa.


Ne trazim i ne ocekujem nikakvu pomoc od Boga. Nije mi potrebna.

Mislim da vec posjedujem najveci dio onog najvrijednijeg.

U proteklom razdoblju sam prosao rat, bio u dva navrata aktivno ukljucen u njemu i iz svog tog ludila izasao psihicki i fizicki zdrav.

Takodjer, mogu bilo gdje sjesti na na kavu, miran i opusten, i svakome koji dodje ili naidje pogledati u oci. Ne krijem se i ne stidim pred ikim.

Do odgovora na pitanja tko sam i kuda idem, o Smislu, do odobne spoznaje, dosao sam i prije nego što sam postao aktivan na ovome Forumu. Tu vise nekih bitnijih dilema nemam.

Potpuno sam svjestan dragocijenosti svega toga sto imam, i nastojim to što imam zadržati.


Ostaje mi jos malo bolje srediti stvari iz domene prakticnog, svakodnevnog zivota, vezano uz tehničke probleme koje imam na poslu, malo poboljšati ekonomsku stranu života, odvojiti više vremena za sebe i druge.

Život u HR nije ni najmanje lagan, ali ime Božje se ne zaziva uzalud, za trivijalnosti tipa veće plaće ili radi kupovine novog automobila.



V.
Vještac is offline  
Odgovori s citatom