Pogledaj jedan post
Old 14.03.2017., 17:48   #273
Quote:
anonimeja kaže: Pogledaj post
Mislila sam da ne mozemo niti ne smijemo zivjet bez smarttrikea, pa smo ga kupili za rockas od donacija rodbine. Plasticno klimavo smece. Kupola prenisko da bi se dijete od 2 god moglo vozit pod njom, stanga za guranje klimava (ako hoces da bic ide ravno moras je okrenut 2/3 u desno), pedale se ne daju izvadit niti prebacit u prazni hod pa bebacu stalno zapinju stopala...
Kotaci su plasticni minijaturni, uzasno glasni i jadni. Tesko mi je zamisliti da bi moja curka za godinu dana sama pedalirala i vozila se osim po eventualno staklenoj podlozi.
Osim navedenog, mala jako se voli vozit u njemu. Strašno sam jadna kaj nisam bolje to istrazila prije kupnje nego sam nasjela na reklamu
Jer zaista ima za istu ili manju lovu guralica/truciklica sa gumenim kotacima i metalnim okvirom, pedalama koje se daju maknuti da ne smetaju maloj djeci i ozbiljnim stangom za guranje. To bi onda svarno bila dobra investicija za dijete 6mj-5god
Velika je razlika od modela do modela...

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Vidim da se od naseg vremena, prije 4 god, kvaliteta bas srozala i bas mi je zao
I onda jeto realno bio preskupi triciklic ali je bar bio kvalitetan i zaista se lako vozio, i onda i nije bio bas tolki izbor kao danas
Bas
Naš je isto star 4 godine, sad se drugo dijete vozi i kao nov je. Imamo Zoo.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom