Pogledaj jedan post
Old 30.03.2017., 04:11   #3
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Vidim ima ovdje dosta sličnih tema, s razlikom da ja ne bi nikoga osobno tužio nego bi prijavio jednu osobu radi njegovih rasističko/šovinističko/fašističkih/islamofobnih/homofobnih stavova i upisa. Zapravo ne samo radi toga

Da ukratko opišem situaciju, sve crnce, latinose i muslimane naziva stvorenjima niže vrste, tvrdi da su svi prirodno glupi, agresivni, skloni kriminalu i sl. Ide toliko daleko da tvrdi da ne postoji jedinstvena ljudska vrsta Najviše su me šokirali njegovi upisi u kojima opisuje neku večeru/gozbu na kojoj će poslužiti meso crnaca

Tip voli izraz "Čamugina potkoljenica", on bi to kao glođa potkoljenicu dok je čamuga pogrdni naziv za crnca ako netko nije zna....

Osim toga zanimala bi me mogućnost prijave zbog obožavanja Vojislava Šešelja, i to od strane Hrvata iz Hrvatske vjerovali ili ne

i još nešto, opisuje kako se napušava, a sad uzgaja gljive ludare radi konzumiranja o čemu vrlo ushićeno piše...

Zanima me da li je realno da se liku izreče mjera zabrane pristupa internetu i eventualno upućivanje na psihijatrijsko promatranje

Srdačno vaš

Nosonja
bolje prijavi njegove postove modovima, pa će biti baniran sa foruma
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom