Pogledaj jedan post
Old 17.02.2005., 12:55   #3
kako doticnoj gospodicni u salonu muz/decko/zarucnik/dojebnik pridje? zar se ne posklizne na sve te slojeve? i kako ju ljubi i pipa? kreme nemaju bas dobar okus...
kako ima vremena i narocito zivaca sve to slagat?

tijelo:
- jedna krema (trenutno body butter od cokolade, Origins) za tijelo, laktove (to mi je isto tijelo ), ruke, noge... po potrebi. ne mazem se svaki dan od glave do pete, nego kad primjetim da mi negdje treba.

lice:
- vlazna krema za noc (moja mjesavina nekoliko prethodnih krema koje nikako da potrosim, ima unutra tragove jedne Clinique, jedne Biothern, jedne Garnier i jedne Shiseido ), koju stavim po potrebi, dakle ne svaku noc, nego ako se osjecam "zategnuto".
- oko ociju navecer po potrebi stavim masniju kremu (Clinique Lift nesto, uvijek zaboravim imena). ovu kremu stavim i na usta ako nemam pri ruci neko mazivo za usta.
- masnija krema za dan s UVA i UVB filterima 25 (Clinique City Block), dobra podloga za sminku, dovoljno masna da stiti od vjetra i od UVA od kojih se nikad ne mozes sakrit...

inace, posjedujem jos razna cuda za spasavanje u specificnim situacijama (maske, ulja...), ali to ne spada u standardni postupak.
luca is offline  
Odgovori s citatom