Pogledaj jedan post
Old 29.10.2008., 11:52   #14
Uh, cesto sam ljuta sama na sebe. Nisam osoba koja bi bacala stvari po kuci. Vrhunac mog ispucavanja je da muzu i kceri skresem i najmanje negativnost, njihove pogreske u facu. U tome i pretjerujem, jer na kraju krajeva oni mi nisu krivi.

Reci svekrvi u facu...Sumnjam da za to imam hrabrosti. Kada bih to odlucila, sedam dana, od dana odluke bih se "spanala", onda bih se tresla, dosla pred svekrvu i...sutila!

Istina je i da "zamjeram" mami sto me je tako rano napustila. To sam shvatila kroz svoje snove.

Dogovorila sam termin kod psihologa.

Za sada uvidjam da je vilenica prolazila kroz isto, samo su razlozi bili drugaciji.

Znam da se nista ne moze preko noci. Ja izgleda najvise bijesom reagiram na samu sebe. Zapravo, kada mi je mama umrla, bojala sam se da me i muz ne napusti. Nije bilo objektivnih razloga za to, vec, ono, napustila me mama, sada ce me i on. I od tada sve muzu povladjujem. Da, od tada sam sama sebe stavila u polozaj poslusne zene, koja rijetko verbalno pukne, ali pukne.

Danas npr. nesto me je zasmetalo kod muza, sitnica, i ja nisam rekla, ali sam istog momenta osjetila stezanje u grlu.
Zolta is offline  
Odgovori s citatom