Pogledaj jedan post
Old 19.04.2011., 11:55   #14
Quote:
malecna1 kaže: Pogledaj post
Kreni iz "dala do znanja" do akcije. Ako imaš kome ostavit djete na par sati, ostavi i kreni u akciju. Budi tip top - od depilacije, sexi rublja, čarapa - sve. Ispuni mu neku fantaziju (ako je na stranicama, lako ćeš znati šta voli). Ako te i tada otkanta - ili na terapiju ili nek vozi dalje.
Evo to se javljam sa 31-godisnjim bracnim iskustvom,hheeheee.Moras mu sve otvoreno izloziti ali oprezno,i ženski pametno tako da shvati da imate zivotni problem ,oboje,Ako zeli nastaviti zajednicki zivot i na njemu je odgovornost pa tako i treba poceti djelovati,Natjeraj ga ,ne znam ni ja kako ,ali ucini ,neka shvati da je alternativa također tu,a to znaci zivot bez tebe i djeteta .Naka shvati da u zivotu samo zajednistvo moze rijesiti bilo koji problem ,pa i ovaj.Mora shvatiti da se oboje nalazite na prekretnici,.Oprosti na otvorenosti ali to je jedini nacin za promjene,istina mislim,Zelim da uspijete ,jer samo zivot u ljubavi i zajednistvu je lijep zivot.A na njega imamo pravo svi i svi ga zasluzijemo,pozdrav Vujo,covjek koji je zajedno sa svojom macom prosao sve i svasta i sve nam je ljepse i sve vise uzivam bez ozira na godine ili bas usprkos njima;zavređujes sve sto zelis,sretno
vuk53 is offline  
Odgovori s citatom