Pogledaj jedan post
Old 20.04.2011., 21:57   #9024
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post
A cuj, ortodoncija je jedna od najsklupljih grana stomatologije, svugdje. Zao mi je sto prije, dok si imao pravo preko soc, nisi dosao kod strucnjaka koji bi elegantnije rijesio tvoj problem. Inace, ove neke "bijele" varijante su skuplje, razvikanije ordinacije su skuplje itd. Da se proc i za manje, no opet su to veliki novci, cca 2000eura + . Ako si zainteresiran, imas pm
Nego problem je u tome sto neznam jel "fiksni aparat" moze da se koristi ako je gužva među zubima, lako je ravnat zube ako izmedju zubi ima praznog mjesta, a u mom slucaju 2-gi zub tiska 1-vi i desni prvi je dosao ipod lijevog prvog tj nisu svi u liniji. Cini mi se da nije moguce da svi budu u liniji jer nema mjesta... pa se ja pitam moze li fiskni aparatic oupce siriti recimo prva 2-3 zuba prema van da se stvori mjesto.. da se prvi zub poravna
onaj aparatic koji sam dobio s 14-15 godina stavljao se svaku noc i trebao je siriti zube prema van i to sve zube dak da bude mjesta dovoljno.. takav aparatic mi je bio pre neugodan za nošenje ...
grizli is offline