Pogledaj jedan post
Old 22.05.2008., 11:05   #10
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
dakle,ovdje ne mislim na konjukcije sa ac-om,nego na sve ostalo:trigone,kvadrate,sekstile i opozicije.

ja ih nikada ne uzimam u obzir(imam ih 4-5),ali vidim da ih neki ljudi ozbiljno shvaćaju.
zašto?

koliko su ti aspekti zaista bitni(ako uopće jesu)?

možete navesti i svoje primjere i reći da li to utječe na vašu osobnost.
moja konjukcija ma i asc u sco zasjenila je kvadrate asc s me i mo.
iako kvadrat s mo i me potencira sklonost tračanju (me) (tako barem pročitah) i podcjenjivanju osjećaja (mo), kod mene to baš nije tako, nego obratno.
tračanje bilo koje vrste ne podnosim, ali sam zato na meti dežurnih dušebrižnika, vječno pod povećalom.
osjećaje ne podcjenjujem, ali zato mrzim patetiku, žalopojke i parole, parole, parole. zbog tog kvadrata mo i asc djelujem dosta povučeno, suzdržano i šutljivo. rijetki su ti trenutci kad ću reći kako se osjećam uglavnom zbog toga što volim da sve što govorim ima određenu svrhu, pouku i smisao, a najčešće ispadne tako da neka riječ ljudima bude triger za to da sebe prepoznaju u djeliću onoga što pričam i onda se prebace na parole, parole, parole, a ja ostanem neizrečen, prekinut u pola rečenice i sveden na vrlo svakodnevnu priču o tome kako je život težak i nepravedan. i koji je smisao svega toga? taj kvadrat me tjera da ne ostanem zakopan u osjećajima, nego da se izdignem iznad njih, proanaliziram ih, odbacim ono što ne valja, a ono što valja transformiram (me trine pluto) u jedan viši oblik postojanja, rekao bih čak metafizički. svakom osjećaju vratiti dostojanstvo vraćajući ga njegovom izvoru. volim to raditi sam, ali ako se ukaže prilika da to uradim u društvu, super, ako ne - više se nikada ne vratim patetičnoj osobi u razgovore o emocijama.
i onda se tu u priču uplete konjukcija ma i asc kojoj ne treba 150 puta da napravi istu pogrešku i zbog čega je prozovu hladnom i proračunatom.
no ona samo skenira individue od kojih ima koristi bilo koje vrste i onda svu svoju energiju usmjeri u materijaliziranje bilo kojih vrijednosti (jer njoj zaista jest potrebno moći kanalizirati tu ogromnu vodenu scorpio marsovsku energiju budući da takva voda živi isključivo kao hitri potok, a ne statično jezero), s ljudima koji su, naposljetku, za tako nešto i sposobni.
__________________
...
krsnik is offline  
Odgovori s citatom