Pogledaj jedan post
Old 24.02.2006., 17:59   #14
Sto se tice poduzeca MykoSan,posljednjih nekoliko dana(10-tak))uzimam njihov preparat Mikotonik,iz razloga sto zelim lase podnijeti prelaz zime na proljece i sve stresove i umore koje to donosi.

Sta da kazem;bolje spavam i nekako sam relaksiraniji.

Bocica sadrzi 200 ml tekuceg preparata od raznih gljiva(gusta smedja tekucina boje coca cole),u uzima se 5 do 10 dana,sa vodom ili sokom,s tim da se za opce poboljsanje zdravlja vrse kure od 10 do 30 dana.

U letku stoji da "poboljsava sluh i vid" i bas sam jucer primjetio da mi nije problem
citati i jako sitna slova koja prije nisam mogao...e sad da li je to od Mikotonika(koji pretpostavljam poboljsava cirkulaciju u ocima,a time jaca i vid)ili do neceg drugog ,ne znam....

Inace u Hrvatskoj se mogu nabaviti prorasteni stupici Shiitake i reishi gljive,koji se mogu uzgajati tj rasti u vlastitom domu...

A sto se raka tice ,mislim da je bilo na Rtl-televiziji prilog u Explozivu,o djevojcici koja je bolovala od tumora na mozgu,pa je uspjesno lijecena kombinacijom kemoterapije i preparata firme MikoSan.

U ducanima zdrave hrane,mogu se nabaviti susene Shiitake koje u kolicini od 2 gr dnevno podmiruju potrebe odrasle osobe za D vitaminom.(+druga ljekovita djelovanja).

Moze se naci i tzv "Zec" gljiva(grifola frondosa)(vrlo,vrlo ukusna gljiva)koja ima djelovanje na imunitet te secer u krvi(snizuje ga).

Postoje i kapsule Kordicepsa za ciji rast vise ne koriste gusjenice vec se uzgaja (mislim na nekim zitaricama).

Reishi je teze dobavljiv,a kapule su pogotovo Solarayeve zaista bacanje novca...najblize sto postoji je Reishi koji uzgaja jedan momak iz Srbije tj Smederevske Palanke.
Reishi je korisna i za astmu,i opcenito "dizanje" organizma....
hidr is offline  
Odgovori s citatom