Pogledaj jedan post
Old 17.01.2007., 18:38   #17
Ovako ti je kod mene!!
Imao sam zadnji uvjet za upis u petu godinu i na ispitu me primilo prvi puta..Tak mi zvijalo i krulilo da sam morao prije predat ispit jer se nisam mogo koncentrirat na ispit vec na to moje krulenje..ok, onda je to bilo od nervoze, recimo!! Al zanimljivo, meni je i dalje nastavilo i do dana dasnjeg to traje. Bio sam kod lijecnika i poslao me na UZV abdomena i na kotrolu krvi! Rezultati: sve odlicno radi, nema greske!! Onda mi je reko tj. rekla da je to radi neke napetosti i nepravilne ishrane..pa nek probam jesti u isto vrijem, da ce mi pomoci Dukatov Bioaktiv i sl. sa LGG-om, i svasta mi napricala. I ja sve tako napravio al pomaka nema! Nisam mogao onda ic na daljne pretrage (gastroskopija isl.) jer me ni nije htela poslat na gastroskopiju a i meni pocela predavanja i glede na to da studiram u inozenstvu je to malo komplicirano bilo!
No uglavnom, ici cu sad kad zavrse pred kad cu bit doma pa cemo vidjet!

Po mojem je problem u crijevima, ne kruli mi onako ko da sam gladan nego negdje u debelom crijevu, onak bas neugodno..bas kako si napisala, ko da prdis!!
Karbofin su neke talijanske kapsule (60 kom) na biljnoj bazi i po mome nemogu stetit..meni recimo malo pomaze..nije tako ucestalo krulenje! Dobis ih u apoteci i nisu na recept! Pozanimaj se malo, mozes i pitat tamo u apoteci, nekad dobi covjek bolji savjet nego kod lijecnika!!

Pozdrav!
zac013 is offline  
Odgovori s citatom