Pogledaj jedan post
Old 01.06.2006., 16:48   #69
Quote:
monika13 kaže:
Moram pitati: Zašto ići u Rusiju ,ako to isto mogu napraviti u Zagrebu ?
Ja sam bio u 12 mjesecu u Rusiji i sve je bilo savršeno,cijena je bila 2500 eura,znaći operacija,put avionom i smještaj 5 dana u bolnici. Imao sam dioptriju jedno oko -12 ,drugo -13,45! Dioptrija mi je smanjena jedno oko na nulu drugo ,-0.70. operacija je bila lasik. Mi smo stigli u nedjelju u petrograd,u ponedjeljak se vrše razni pregledi od vađenja krvi do mjerenja ocnog tlaka. Inaće se na operaciju ide u utorak ali koje htio mogao je ići i u ponedjeljak posljepodne,a išli smo svi! u Utorak se odmaralo,u srijedu smo išli sami u grad,a u četvrtak se išlo organizirano. Neko je napisao da on nebi išao nikad u Rusiju,a u Hrvatsku da pa molim te u Hrvatskoj su zastarjeli aparati,pa kod nas ti privatnici nemaju novce da mjenjaju lasere,dok se u Rusiji u klinici dr.Fjodorov glava lasera mjenja svake pola godine, i da napomenem to je institut ,znaći cijela bolnica je samo za OKO,a i Rusija je odnekad poznata po operacijama oka. Ja u Hrvatsku nema šanse! U Hrvatskoj te operiraju i isti dan ideš doma,dok te u Rusiji motre 5 dana,sestre("koje su jako dobre") svaki dan četri puta ti kapaju kapljicke u oko. Ako još nekoga zanimaju detalji što se tiću same operacije smještaja,putovanja bilo čega nek sam pita!!!
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom