Pogledaj jedan post
Old 16.10.2008., 21:44   #22
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
hej, Leon, potpuno te razumijem, i dosta sam razmišljala prije nego sam postala onaj post, da bi na kraju zaključila da ću rađe otrpit kritiku nego zadržati informaciju koja joj može spasiti život za sebe. Podržavam inicijativu skupljanja novca skroz, mada sam usput i znatiželjna gdje bi ju vodili. Jer osobno naime imam par imućnih a pokojnih poznanika i prijatelja, koji su obišli najbolje svjetske bolnice i centre za liječenje od raka, ali po principima kema i operacija, dakle službene medicine, nije im ništa pomoglo, nažalost, a nije se štedilo... ali treba čovjek pokušati sve moguće i nemoguće, to se slažem... ipak, u ovakvim slučajevima gdje je svaki tren važan treba imati pravu informaciju, pa se nadam da će roditelji to imati u vidu. a ti se samo nemoj ljutiti, a ni čuditi, ipak smo na pdf-u na kojem jesmo. lp

(inače, složit ćeš se možda, statistički većina ljudi su budale)


p.s. shvaćam da TI nisi povezan sa njenom obitelji, ali eto možda netko ko je i ovo čita..
Sve 5 Precious,znam da si dala savjet u najboljoj namjeri i sam znam za podatak da je postotak izlječenih putem operacija i kemoterapije zastrašujuće mali,logično jer operacija je često samo amputacija tumora, a nekada i čitavih organa, a što čini kemoterapija organizmu da i ne spominjem..ipak kako si rekla treba pokušati i moguće i nemoguće,kako se ono kažendje gdje nema borbe,ne može biti ni pobjede..isto složit ću se s tobom da većina ljudi nažalost jesu budale..ps ja ti se rijetko ljutim pozz
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom