Pogledaj jedan post
Old 12.04.2011., 09:26   #28
Quote:
Rob-Roy kaže: Pogledaj post
Aha, a tu tvdnju možeš pokrijepiti... kako? Ili ti trebamo vjerovati na riječ?

Gadi mi se to svođenje čovjeka na životinju, kao da nemamo drugog izbora nego robovati svojim animalnim nagonima, bez obzira na cijenu. Ako ne svršiš istog trena kada ti to padne napamet, pretvaraš se u tempiranu bombu.. Bože, koje gluposti! A što je najgore, s time nas se truje sa svih strana. Stalno nas se uvjerava kako moramo podilaziti svim svojim nagonima, i ako ih istog trena ne zadovoljimo - teško nama i svima oko nas.

To je totalna degradacija čovjeka, stav da čovjek ne može postići slobodu, da mora biti rob svojih požuda. Takav stav čovjeku oduzima temeljno dostojanstvo i svodi ga na uspaljenog bika koji može funkcionirati samo ako mu zadovoljenje svih požuda bude na dohvat ruke - sada i odmah.
Čovjek je životinja jel je od životinje nastao. Potreba za razmnožavanjem je duboko genetski ukorjenjena, i ako je nemože ispoljavati kod nekih dolazi do raznih psihoza. Kao što neki postaju kanibali kada umiru od gladi tako dolazi i do seksualnih predatora.
Osnovna analiza ponašanja dugotrajnih zatvorenika ti to vrlo lijepo pokazuje i dokazuje.
Ti vjeruješ u boga, i zato ću ti ovo reći prema bogu. Mi smo onakvi kakvima nas je bog stvorio, i zbog čega to negiraš? Zbog čega negiraš osnovnu božiju psihologiju, koja je više puta dokazana? Ti živiš u zabludi i grijehu negirajući naćin božijeg stvaranja.

Neki ljudi mogu zatomiti svoju seksualnu potrebu, većina nemože. Neki ljudi postaju seksualni predatori, drugi su stabilnije osobe i to rade na drugi način. No svi svećenici čine grijeh kad to pokušavaju zatomiti.

Quote:
To je meni bio jedan od razloga da sam se okrenuo vjeri. Gadilo mi se na šta se sveo današnji čovjek. Gadila mi se hiperprodukcija golotinje i sexa po medijima, društvu...

To je zapad danas. Svećenici nisu sa Marsa, svećenici pedofili, kurvari i homosekusalci su produkt ovog društva, oni su dio društva, kakvo je društvo, takvi su i oni.
Golotinja i seksualnost nisu pogrešni. Bog nas stvara gole i daje nam seksualni nagon, pa prema tome to su njegovi darovi, koje neki griješnici žele zatomiti.
I samim negiranjem tih darova javlja se seksualna perverzija, a ne prihvaćanjem istih.
dobrimag is offline