Pogledaj jedan post
Old 19.10.2014., 12:41   #26
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Ja sam dva puta sanjala ljude u trenutku njihove smrti. Znači, probudim se iz sna svjesna da su oni zaista umrli tijekom tog mog sna, u tih par minuta. Stotinama kilometara daleko. Kao da su se opraštali sa mnom. Jeziv osjećaj, nerado ga se prisjećam. Da li o tome govorite?
Informacije na nivou energetskog sveta kojem takođe pripadamo šire se trenutno, u tom smislu naše aure poput vrhunskih antena primaju svakakve impulse, raznorazne talase, u tom smislu je moguće doživljavati te "neobične pojave", čitanje misli, doživljaji određenih udaljenih pojava itd..

Meni se to takođe događa, u principu se do događa tada kada je svest rasterećena uobičajenog opterećenog stanja nervnog sistema, dakle, ili u meditaciji ili u stanju sna kada je frekvencu moždanih talasa niža - naravno, to se dešava onima koji imaju senzibilniji nervni sistem, ili su u tom pravcu uvežbani da preuzimaju preko nervnog sistema takve vrste suptilnih nadraža odnosno informacija preko podsvesti direktno u svest u ovom ili onom obliku.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom