Pogledaj jedan post
Old 22.05.2009., 22:18   #45
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
pohvale i za Povezujuće roditeljstvo i za Najsretnija beba u kvartu...

obje sam ih bila pročitala i slične su o tome da dijete što više treba biti uz roditelje,prva tri mjeseca što više oponašati život u maternici, povijati čvrsto dijete, nosati ih , spavati s njima...to je sve razvijanje povjerenja, ljubavi a ne razmaženost itd.

samo nitko ne piše šta kad dolaze muskulfiberi od nosanja i to konstantnog nosanja nakon neprospavanih noći jer se doji koliko god beba traži...
a niš čuvaš naknadu od grada i države za masaže i to je to...
u toj knjizi navode i kako na povezujući način, tj. da se dijete ne osjeća napušteno odviknuti dijete noćnog sisanja - pokušaj će uslijediti sljedeći tjedan kad ne budem radila.

što se tiče knjiga za djecu, moja curka (15mj) voli brojalice i pjesmice (eci peci pec..itd).. obično ponovi neke riječi i inzistira da ih ja čitam... ako ima izbor.
voli i slikovnice sa prozorčićima, mi imamo slikovnicu 'seljačko imanje'. a kako je tek bila začuđena kad je sve životinje vidjela uživo
isto tako voli jednu slikovnicu 'najljepše bajke', iako sam mišljenja da tekst nije dobro napisan, no to joj trenutno nije ni bitno. obožava slike.
općenito kada kažem n čita, poludi od veselja i ponavlja ćita! ćita! pri tome mi stavlja slikovnicu pred nos

Zadnje uređivanje zoro007 : 22.05.2009. at 22:29.
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom