Pogledaj jedan post
Old 08.11.2017., 01:56   #1604
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Zare Korac, Natasa Kandic, Sonja Biserko, Ceda Jovanovic...

Ima tu jos vedeta, ali ovi su glavni... a cilj je samo podvuci koliko ima Onih Drugih, gde su ovi nabrojani izuzeci, a svi ostali pravilo...

Znaci, ima "normalnih" Srba... nije to sad neka mrznja... ali to su samo ovi gore nabrojani, i jos par njih...
Za sve sam siguran da su $$$ motivated osim za njega...nekako mi ne izgleda takva njuska. Al ajmo reci da je.
Ne znam odakle bi poceo....pricu.
Mozda ovako...Bosnjaci imaju veliku traumu iz proslog rata i mi bismo to bar trebali razumjeti. Ja ne vjerujem njihovim brojkama, ali i nasa matematika po pitanju toga je daleko od ciste-mislim na 2 rat jel. U verbalna izvinjenja ne vjerujem. To mi toliko teatralno i cak lazno izgleda da bih to zakpnom zabranio. Te stvari se lijece djelima pa se onda mos i verbalno izvinti. Kako prepoznajem $$$ motivated bacace svjetla na nase sramote iz prethodnog rata - tako sto mene u toj prici nema, a vjerujem i tebe smeta ista stvar. Druga stvar, mnogo vaznija jest sto to ipak nije najbitnije, bar kad je rijec o srbiji. Mnogo je bitnija izgradnja drzave. Gdje oni o tome pricaju?!?

Htio sam reci da ne bi imao nista protiv npr Koraca ako bih u njemu prepoznao covjeka koni ce probati popraviti i izgraditi svoju zemlju i u isto vrijeme ispravljati greske i stetu koju smo mi pocinili drugima. Daj to bar iznednaci na listi prioriteta.
Ima par mjesta u cro gdje su nasi sunarodnjaci nestajali preko noci...civili. Tu je Kandicka i ekipa skrta na rijecima i ja bi im mozda i povnerovao da su zaista casni ljudi pa da to rade po pricipu da prvo ocistis svoje dvoriste, ALI KAD VIDIM endowment for democracy kao donatora...sve mi je jasno.

Mozda cod mrzucka srbe, ali mislim da u bosni treba svako svoje dvoriste pocistiti za racun svoga naroda i buducnosti.
Morten is offline