Pogledaj jedan post
Old 08.11.2017., 01:27   #1611
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Jel mozes da razlikujes politicka ubedjenja od drugih pogleda...

Ako smatram da su vam politicke opcije obe trule, to ne znaci da mrzim pojedince koji ih podrzavaju, ili da ih dehumanizujem...

Imam veliki problem u kontaktu sa pojedincima sto pre ili kasnije sve svedu na rat i zrtve... ne mozes pricu da zadenes a da ne zavrsis tu...

Dokle vise?!
Pa bok te tu je ljudima život stao. Kako ne kontaš? Tu im je stao život.

Čekaju da vi s druge strane skinete tu paučinu s očiju i da neko progovori normalnim jezikom od vaših političara.

Da ako Milorad kaže neko sranje, to ne odobravaju samo zato što je Srbin rekao to sranje.

Naravno to se neće desiti. To znam ja, ali ljudi ne znaju.

Jel ti znaš uopće omjer vojnih i civilinih žrtava Srba i Bošnjaka? Ili misliš da je to sasvim svejedno jer eto bio je rat?

Ne bih da se vraćam u rat, ali zamisli smo jedan Bosanski Petrovac (Onaj mali Bosanski Petrovac Skendera Kulenovića i ovu sliku. Jedan dan na radiju objave Bošnjacima (juli mjesec) da se svi skupe na autobusnoj stanici da ih sve deportuju. Bosanski Petrovac je vukojebina 100 km od Bihaća i 100 km od Ključa i 100 km od Sanskog mosta. Bošnjaka je tu recimo 20%. Vukojebina u kojoj u tih 100 km uokolo nema poštenog drveta. Sve sama jebena livada.

Daj mi navedi jedan jedini grad gdje su to Bošnjaci uradili Srbima. Jedan, jebeni jedini grad.

I onda postavljaš pitanje zašto su Bošnjaci razjebali Jugoslaviju i vjeruješ zaista da su Bošnjaci razjebali Jugoslaviju. Pa ti čovječe nemaš pojma o mom qrcu.

Ma mislim... bez veze.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline