Pogledaj jedan post
Old 04.04.2005., 09:02   #40
Prvu godinu i pol smo izvodili vratolomije dok je zaspala. Prvo se uspavljivala na rukama, onda na bocici, onda u kinderbetu a ja stojim u mraku i brojim. Nakon pola sata lagano bih se isla isuljati iz sobe i onda cujes mama,mama Znala se i po noci probuditi a po danu nije spavala duze od 45min. Ma katastrofa.

I onda je jedan dan Penelopaca izgubila zivce, stavila dijete u krevetic i rekla. Slusaj, ti noc je (20h ) vrijeme je za spavanje, ja sam umorna, poljubac i chao djaci. Derala se ko luda, muz u ja smo u dnevnoj sobi zacepili usi.Nakon 10-ak min muz je (u pidjami) otisao u njenu sobu, pomazio je i izisiao van. Ona je plakala jos par min i zaspala do jutra. To mi je by the way najdrazi dan u zivotu Od tada nemamo nikakvih problema. Spava od 20-20.30 do 07 ko top.

Jednom se, kad je imala oko 8mj, budila u 2 ujutro (mogao si sat po njoj namjestit) i onda je islo nosanje i spavanje na mojim rukama do 5 kad bi se definitivno probudila. Trecu noc sam pukla, bog me nije obdario majcinskim beskonacnim strpljenjem, i nisam isla kod nje u sobu. Nakon minutu je prestala plakati a ja sam odjurila do sobe jer sam mislila da se sigurno ugusila ili nesto tako a ona...
prasica, lezi na ledjima, rucice iznad glave i blazeno spava
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom