Tema: Ayahuasca
Pogledaj jedan post
Old 08.07.2013., 16:09   #100
Evo ja sam bio sa suprugom u jednom centru u Peruu nedaleko Iquitos-a, pa da podijelim naša iskustva. Da ne ponavljam isto, sve što je kolega Tonantzin napisao apsolutno je točno i sve smo to doživjeli, osjetili. Naravno ne sve potpuno isto, jer je supruga imala neka različita iskustva od mene, ali sveukupno je bilo svega od onoga što je Tonantzin napisao i odlično objasnio.

Ljudi pitaju za cijenu pa mogu reći da smo mi platilti 1.300 USD po osobi za 14 dana u Retreat centru. U toj cijeni uključeno je 7 ayahuasca ceremonija. Mi smo bili na 5 ceremonija (4 ayahuasce i 1 San Pedro) i to iz razloga što sami nismo željeli odraditi svih 7. Razlog: u ovih 5 spoznali smo toliko puno toga i bili prezadovoljni da se nismo više htjeli fizički iscrpljivati jer smo kroz povraćanje i proljeve izgubili nekoliko KG težine.

Osim svega napisanog dodao bih jednu od naših najvažnijih spoznaja: Bog (svemir, beskrajna energija , stvoritelj) nije negdje izvan nas već je dio svih nas. To znači da su sva živa bića energetski povezana i to jasno osjetite pod ayahuascom. Ja sam posebice jako osjetio energiju biljaka i sada ih doživljavam puno drugačije nego prije. To ima za posljedicu i promjenu prehrane jer smo izbacili meso iz prehrane, a također više pažnje posvećujemo izboru namirnica. Npr. ja sam godinama pio tablete protiv alergije. S promjenom prehrane i nekim ljekovitim biljkama i uljima više mi tablete ne trebaju.

Također ako netko namjerava ići neka jako pazi gdje će otići jer sada ima jako puno centara a nisu svi orjenirani na duhovni razvoj svakog pojedinca. Ovaj naš je izvrstan, za njega smo dobili preporuku prije odluke. Također tamo smo bili u kontakti s ljudima iz svih krajeva svijeta koji su već prošli više centara u Peruu i svi kažu da je ovaj najbolji. Voditelj centra je Amerikanac, surađuje s dobrim šamanima, puno razgovara s vama o vašim željama i problemima, tijekom ceremonija je uvijek uz vas. Također u suradnji sa šamanom može vam preporučiti dijete na biljnoj bazi, kojih ima na stotine, a koje energetski pašu baš za pojedninu osobu.

Ako netko ima dodatnih pitanja oko detalja slobodno neka mi se obrati na PM
set96 is offline  
Odgovori s citatom