Pogledaj jedan post
Old 06.09.2015., 09:01   #69
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post

nego, za ove koji ne vide dalje od opsesije drugom titom i partijom, jer naravno, ni jedna rasprava ne može bez kmera crvenih i za koje su baš sva djeca najnježnija vilinska bića, podsjetila bi na slučaj kojem smo nedavno svjedočili (pošto ste tako elegantno ignorirali zlostavljanu djevojčicu čija je krivica bila ta što u školu ne nosi dizelice i ajfon):

Quote:
Ivan se s obitelji 2008. godine iz Vukovara doselio u okolicu Bjelovara te upisao u 6. razred II. osnovne škole. Sve je počelo u drugom polugodištu.
- Prvo su mi se počeli rugati kako sam iz siromašne obitelji i da nemam ništa pošteno na sebi.
Počeli i fizički zlostavljati - prisjeća se Ivan događaja od prije šest godina.
Ne samo dječaci, nego su i djevojčice zauzele neprijateljski stav prema kolegi. Kad su se zasitili verbalnog maltretiranja, zlostavljači su krenuli korak dalje.
- Počeli su me vješati za ormar, ubadali su me i tukli velikim šestarom. Micao sam se od njih, ali nisam im mogao pobjeći jer su me lovili.
http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...u-skoli-423388
a koliko je još takvih primjera koji se odvijaju u tišini
I to je problem koji će se riješiti tako da se djeci propiše da moraju u školu ići svi u istoj majici od 45 kuna?
clouseau is offline  
Odgovori s citatom