Pogledaj jedan post
Old 16.08.2016., 13:01   #906
Quote:
nick_diamond kaže: Pogledaj post
Prvo smo bili kod lokalnog ortopeda (nismo iz ZG). Djelovao je nezainteresirano, ništa nije objasnio samo rekao da idemo po remenčiće i nek ih nosi..., pa smo išli u privatnu polikliniku Sunce po drugo mišljenje. Tamo su još jače zategnuli remenčiće i rekli da su stopala ok.
Treće mišljenje Klaićeva , gdje su rekli da bacimo remenčiće da nisu dobro postavljeni, da su radili više štete nego koristi, da nisu simetrični i uzeli gaćice. Tam su rekli i da stopala malo idu prema unutra. Dva put gipsali stopala, da bi doktor rekao da dođemo njemu privat po langete jer kao sve ovo preko doznaka nije dobro.. a i da ne gipsamo stalno. A te mekane langete koje je on osmislil su kao super.
Četvrto mišljenje, nakon 2 mjeseca Klaićeve ,.. Šalata - Đapić : skida gipseve sa stopala od Klaićeve, sve je OK sa stopalima , kukovi u granicama normale. Da po njegovom ne treba nosit gaćice ni ortoze nikakve.
Dan nakon Šalate, dolazimo po te longete po mjeri doktoru privat, koje smo dobro i platili, kaže stopala opet idu prema unutra, kukovi idu na bolje , al nek još sve nosi. Nismo ni račun dobili...

ove lokalne ignoiraj, meni su u brodjani napravili sranje za cijeli zivot ali to je druga prica.

kod koga ste isli u klaicevu? tamo idu jako dobre fizijatre. nama je fizijatrica tamo pokazala vjezbe koje radimo doma i da dolazimo kod njih tjednom tjedno da oni vide kako ja to radim njoj (pred njima da me mogu ispravit i sl.) i da je oni jos razgibaju.


moj savjet je otici privatno. ali ne kog nekog dokora iz bolnice, nego nekog posebnog. cure prorucaju dr.markovca.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom