Pogledaj jedan post
Old 23.08.2016., 15:06   #28
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Djeca razmisljaju da cete se vas dvoje pomiriti? Znas to sa sigurnoscu? I znas sa sigurnoscu da to rade samo zato jer im nije recena 'istina'?

Ja u tvojim postovima osjecam bijes. Bijes prema prvoj zeni.
Ako frajer nije zlostavljac, razlog za mijesanje u njihov odnos ti je, po meni, totalno blesav. I vidim ga kao izgovor da napakostis bivsoj.

Boldano - e jebiga, fakat imas problema.
On ce tvoju djecu odgajati sa tvojom dozvolom ili bez. Ako to nece raditi aktivno, radit ce to pasivno, samim svojim prisustvom.
I djeca ce ga cijeniti zato sto cini njihovu mamu sretnom.

Bilo bi ti pametnije da stanes na loptu, smiris strasti i pokuas, bar pokusas i sa tim frajerom stvoriti neki, koliko toliko, konstruktivni odnos.

Jesi li razmisljao koliko ti sa svojim bijesom, sa svojom nabrijanoscu i na nju i na tog tipa stvaras konfuziju vlastitoj djeci?
One su bezobrazne prema njemu mozda i zato sto im je stalo do tebe, pa misle da cete izdati ako postanu prema njemu ljubaznije.
Djeca ti rade 'odrasli' posao, a jos su djeca. Brinu se za tebe na dosta sjeban nacin.
Razmisli malo o tome.
To je i njeno razmišljanje. A opet to nije istina.
Nisam nabrijan ni na nikoga. Najmanje na nju. Ali jebiga kako da to dokazem.

Pa bio bi red da, ako će u još većoj mjeri biti sa djecom, imati nekakav kontakt s njim. Recimo zivjeti s njima. A kako takav kontakt ostvariti?
ako sam ja automatski bijesan, ljubomoran i trčim za loptom.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom