Pogledaj jedan post
Old 15.09.2016., 14:23   #1511
Quote:
hrcvuk kaže: Pogledaj post
Žena i ja (36 i 31 god) smo zaposleni i imamo poslove sa prosječnim plaćama.
Imamo svoj stan u kojem živimo sami.
Razmišljali smo otići raditi u inozemstvo, ali nam se naša kvaliteta života u Zagrebu jako sviđa i ostajemo ovdje.
Imamo otprilike 30000 EUR koje bi željeli uložiti u nešto.
ja osobno bih htio imati još nekakvu dodatnu sigurnost osim naših redovnih prihoda. Nešto što bi donosilo prihode, ne mora biti puno, ali da redovno kapa lova.
Prvotno nam je ideja bila da kupimo garsonjeru u centru Zagreba i damo je u dnevni najam, ali se toliko apartmana otvorilo i svi se žele baviti sa time sada, tako da sam rezigniran u tome pogledu. Ukoliko bi našli neku garsonjeru od 30000 EUR, mogli bi još eventualno uložiti u nju 10000 EUR.

Imamo dvije stambene štednje. Na oročenje su jako niske kamate. U dionice se ne razumijemo previše. U što da uložimo?
Mi ulažemo ono što nam ostane na kraju mjeseca u turističke dionica (Valamar, Arenaturist). Jako smo zadovoljni dobivenim.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom