Pogledaj jedan post
Old 22.11.2016., 20:46   #93
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
A moja situacija je da ja ne radim pa sam svejedno nalazila načina da mjesečno mogu imati na računu zbog njega i namještala sam one besplatne pozive koliko god hoću jer sam imala potrebu da ga čujem,da komuniciramo,jer mi nekad to tipkanje nema smisla a i stvari se znaju krivo protumačiti i jednostavno me umori kad moram tipkat
Da, vidiš, razlika između tebe i te moje bivše je ta što je tebi bilo stalo do tvog dečka i snalazila se kako možeš da se čujete, to je za svaku pohvalu. Ova moja bivša se "trudila" iako joj nije bilo previše stalo. U cijeloj toj priči danas je ironija recimo u tome što sam onda imao mob na bonove, uzimao tarifu svaki mjesec i nekad mi nije bilo dovoljno novaca na računu za te sve pozive. Poslije prekida i toga svega sam uzeo mob na pretplatu gdje mi je sve neograničeno od poruka do poziva i eto,sad nemam kome poslati poruku ili nazvati

Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
nekako mi fali ono vrijeme SMS-ova, tada su dopisivanja bila punio konkretnija i manje zamorna
Mogu ti reći da i meni fali ono vrijeme kad su se slali SMS-ovi, kad nije bilo fejsa,vibera itd.. Inače sam tip osobe koji više voli poslati poruku bilo kome nego razgovarati, pogotovo ako sam u nekoj gužvi,lakše poslati sms i to je to.
NPC is offline  
Odgovori s citatom