Pogledaj jedan post
Old 10.09.2017., 02:03   #2344
Quote:
falkone kaže: Pogledaj post
Stari, ti branis jedan sustav u Libiji koji nije imao nista od toga sta ti navodis. Eto nista nisu morali, i sve je bilo besplatno. Reci mi sta su osmislili i proizveli? Kako su profitirali sa tom naftom? Jel kuzis sta ti pricam?

Jedna njemacka bez nekih velikih prirodnih resursa rastura. Jedna Juzna Koreja takodjer. Jel mislis da svi uzivaju u radu?ne. Ali kuze da nemaju izbora.

Ti podrzavas jedno parazitsko i kamenjarsko drustvo, zvano Libija, Irak, Venecuela.
Mene zaboli djon i za amere i ruse, al ajmo argumentima, a ne teorijama zavjere, alternativnim cinjenicama, propagandom itd.
Arape je nafta unistila. Od njih je napravila ljencine. Pa sam Šola je rekao kad ih je dosao tamo trenirat da su samo govorili na arapskom nesto tipa kako alah bude htio i ne dodju ne trening.

Na kraju krajeva...sve arapske zemlje bogate naftom, koje su americke sluge i koje ameri "pokradaju" imaju debelo veci gdp per capita od jedne Libije. Kako je to moguce??? Pa mislim sve sluzbene podatke imas na netu. Apsolutno sve. Samo bi morao smanjit dozu lazi sa ruskih sajtova pa bi imao vremena za realne brojke.
A najjaci mi je argument da nisu imal duga..kao da UAE, Saudijska arabija i ostali zapadni poslusnici nisu bez duga??? Pa taj isti Sadam, da ga zapad nije smirio, bi napao i SA...i ko zna koga jos..
Tko si ti da osuđuješ način života jedne ekipe iz Libije ako to njima tako paše i odlučili su se samo dobro zajebavat u životu i samo to čine na svoj način a mogu jer imaju naftu ka šta mi imamo turizam ...nekakvi Supreme Leader možda? šta je čija briga ko kako živi?
__________________
Attitude is a little thing that makes a big difference. Winston Churchill
Konev is offline  
Odgovori s citatom