Pogledaj jedan post
Old 27.09.2011., 10:56   #203
Quote:
Deathblow kaže: Pogledaj post
o možda se i srećemo po knjižnici svaki dan

ja ulazim u peti mjesec trudnoće, u petak polažem usmeni iz starije i sve mi se nešto čini da će novija i diplomski pričekati posttrudnoća fazu. i nisam sretna zbog toga i jasno mi je ono što svi govore - ne kenjaj, to je samo jedan ispit.

ali ima 100 knjiga i milijun stranica.

možda stvarno ne bih trebala ništa komentirati, s obzirom na vas ovdje koje ste završile cijeli faks uz male bebače, ali muči me ovo strašno. planiranje života fail.
Draga, kod koga si na Starijoj? Što se tiče Novije, ja ti mogu pomoći pa mi se javi na PP, imam sve što treba za pismeni koji možeš naučiti za 7 dana, a usmeni radi do poroda jer poslije nećeš ništa napraviti. Poslušaj me, ja sam rekla čekati pa evo ide treća godina da jedva spajam kraj s krajem.

Učim na Staglišću u knjižnici, tj. počinjem od sljedećeg tjedna jerbo mali tad kreće u vrtić.

Vjeruj mi, taj jedan ispit ne isplati čekati poslije poroda jer ćeš tada biti pod većim stresom, a na učenje uz malu bebu zaboravi - to je zaista nemoguće bar do ustanovljivanja reda, a to se nekima ne dogodi nikad

Javi se, pomoći ću ti kako god znam i umijem, a većinu materijala imam pa možeš doći na kafu kod mene i preuzeti to na kopiranje...

Gledaj na na usmeni dopadneš Juiljani, ali dat ću ti sve naputke preko maila i PP-a.

Položila sam pismeni brzinom svjetlosti i zaista nije problem... Usmeni treba samo čitati i imati prave skripte i izvore

Čekam da se javiš
MMovca is offline  
Odgovori s citatom