Pogledaj jedan post
Old 21.10.2007., 21:01   #17
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Gle, ja se u ZG sad prijavljujem (a ne odjavljujem) iz Pule! I gdje trebam odjaviti staru prometnu i odnijet tablice, u Puli ili ih mogu predat i u Zagrebu? Tehnički bih napravio u Puli, donio tu potvrdu u Zg da mi odmah izdaju nove tablice i novu prometnu u koju bi pečatirali da sam napravio pregled, što bih dokazao tom potvrdom i računom.

A gledam ovo- točke 9. i 10.
http://www.mup.hr/1161.aspx

Ak ja ostavim tablice u Puli (jer očito se mora to napraviti u starom prebivalištu-po njima!), kako ću se bez tablica dofurat u Zagreb, mogao bih imati sranja! Malo mi je bed.
a nisi to mogao na početku tako reć i meni uštediti pisanje?

tehnički i registracija ti vrijede do 20.11. dotad možeš odgađati prebacivanje auta na zg tablice, ali onda moraš u pulu da bi odjavio PU tablice.

znači, ovako.
-prijaviš se u ZG da dobiješ osobnu sa adresom.
-tjedan dana prije isteka registracije, odeš u pulu odjaviti tablice. možeš svojim autom, skinuti PU table i odmah izvadiš probne za tjedan dana. možeš nekim drugim autom, samo ponesi tablice i knjižice. tamo će ti poništiti prometnu tako da možeš auto negdje drugdje registrirati.
-sa probama se vratiš u zagreb i odeš na tehnički. platiš porez, osiguranje....
-na tehničkom ti naprave svu dokumentaciju, osim što moraš u PP heinzelovu da ti udare prvi štambilj na novu prometnu dozvolu.
-vratiš se sa time na tehnički, tamo ti daju sve ostalo što treba zajedno sa novim ZG tablicama.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom