Pogledaj jedan post
Old 20.06.2017., 08:38   #7
Quote:
dady kaže: Pogledaj post
Pozdrav moli bih savijet ili iskustva naime radi se o tom da mi je od supruge majka alkoholičarka već duži niz god.2-3 put bila na lječenju idt.otac je znatno stariji od nje 15 god.stvar je u tom da majka stalno radi probleme,stalno nastoji da posavđa ćer i oca jer je očito da je ljubomorna i na vlastitu ćer.
sve u svemu zivimo u kući od supruginih roditelja s troje djece,mi na katu a oni u prizemlju,što se tiče režija mi plaćamo struju za čitavu kuću kao i odvoz smeća dok starci plaćju samo vodu.mi smo u zadnje dvije god.u potpunosti renovirali dnevni boravak i kuhinju,uredili balkon,ofarbali fasadu sagradili još jednu sobu itd.imamo sve račune....sve u svemu pomakli se s mrtve točke dok starci u zadnjih 20 god.nisu ništa ni račune ne plaćaju na vrijeme on ima mirovine oko 3000 kn a ona radi sezonski a nikad nemaju novca....idt...sve u svemu majka alkoholičara je jako"prefrigana"a stari lako prevrtljiv i potkupljiv danas priča jedno a sutra drugo itd...sad smo došli do informacija da majka želji da joj stari prepiše kuću na pa me zanima koja su prava moje supruge u svemu tom stari je vlasnik kuće ali kuća nema riješenu papirologiju 1:1 legalizaciju i slično.da li otac moze tek tako prepisati kuću na majku i da li ona danas sutra može tražiti da mi iselimo i slično...
Moze, ako zeli, prodati kucu ili ju pokloniti kome zeli, bez da vas ista pita. Vlasnik kuce vas, jasno, moze izbaciti....

Vi placate sruju a oni vodu? Kod mene su te dvije stavke prilicno slicne

Ulagali ste u kucu... OK, a jeste li placali stanarinu? Jer ako krene sudovanje to ce isto ici u izracun tko je kome koliko duzan....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom