Pogledaj jedan post
Old 06.09.2017., 08:37   #3421
Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Mislim da Hoke imaš samo u Arena centru u Easy Going Store. Na njihovim stranicama imaš i neke od recenzija Hokica od naših trkača. Ja sam uzeo sa sportshoesa Clifton 4 i za sada odradio jedan kraći trening i dvije dužine. Zasada su oke i nisam imao nekih problema s prilagodbom. Za nekakav detaljniji osvrt ipak bi trebao odradit jedno petstotinjak kilometara. Zasada planiram još uzet i Clayton model.
Jesi imao osjećaj na početku da su Clifton tenisice uske u središnjem dijelu?
Jučer sam ih probao i imam takav feeling... sad ne znam jel' to problem ili bu se razgazile.

Quote:
galaktik- kaže: Pogledaj post
Trčim u adidas supernova glide 8, u njima sam do sada pretrčao 850 kilometra, isključivo po asfaltu. Na njima nema nikakvih vidljivih tragova korištenja i odlične su. Donji dio, odnosno potplat je od continentalove gume i nevjerojatno kako su minimalni tragovi korištenja. Stvarno tenisice za svaku pohvalu i preporuku. Kupio sam ih na akciji u Hervisu za 550 kuna.
Nakon jučerašnjeg probavanja tenisica, uz Hoka Clifton, ove su ušle u uži izbor.

Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
kako mislis tenisice su brze?
brzina ovisi o onome koji trči......ili?
Jasno da tenisice neće učiniti sporog trkača brzim, niti obrnuto. No, ovisno o konstrukciji, možeš dobiti nešto brzine u odnosu na druge tenisice.

Može se povući paralela s biciklom. Isti biciklist sigurno će biti sporiji na MTB-u nego na specki.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom