Pogledaj jedan post
Old 12.06.2017., 14:36   #2444
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
7Nation, osim needuciranosti, u kojoj plivaš ko riba u vodi, a pošto se tvoj upis odnosi na mene, sada uviđamo da se koristiš i lažima.
jel? aj da vidimo

Quote:
Naime, ja sam napisao ovo (prati boldano):
"Sada ideš na totalno pojednostavljenje, nečega što i nije tako komplicirano.
I ne , nije dovoljno probušiti rupu, ima još nekih potrebitih detalja za uraditi, no kažem ponovo, no big deal."
Origin :
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=2406
Dakle 7Natinarmy, nije lijepo lagati i izmišljati.
Stoga smatram neophodnim i svrsishodnim, da ti ponovim ono, što još nisi apsolvirao.
a sad povidi unazad od tog upisa koliko si stvari napisao sve do tvrdnje da 'nije toliko tesko probusiti rupu i provuci crijevo spojeno na burad'. onda se vrati tu i pokazi gdje ja nesto lazem.

Quote:
7Nationarmy, pokušaj u svojim stihovima ne koristiti laži , također izbjegavaj populistička pojednostavljivanja i anegdotalni pristup , izbjegavaj manipulaciju nezavisnom varijablom, proučavaj razumijevanje probabilističke uzročnosti, izbjegavaj kafansku komunikaciju i doista pokušaj prikazati najvažnije, u suprotnom zaboravi na ulaz u big boys game.
Obrati pogotovo pažnju na boldano, i nemoj cendrati kako ne razumiješ.
truc muc buc od osobe koja negira gravitaciju, kemiju i biologiju a argumentima i cinjenicama naziva srpske portale koji prenose linkove s izjavama ljudi koji niti rade u institucijama za koje se tvrdi niti su strucni. to ti je kao da ispalis sam neku budalastinu i drugi dan se pozoves na svoju izjavu - nekad zabavno ali nema veze sa stvarnoscu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom