Pogledaj jedan post
Old 13.11.2008., 20:12   #60
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
ovo je totalno istina i ja to imam!
totalna nemarnost prema sebi...
ima ljudi koji su lijeni - ne da mi se pospremiti stan/ raditi na poslu/učiniti nekome uslugu/izlaziti ako nemam prijevoz/živjeti/disati
a ima ljudi koji nikada ne misle na sebe, koji će raditi sve - osim da stanu i budu lijeni prema svijetu, a malo više okrenuti sebi

i ako se za lijenost proziva ovaj aspekt, ja bih (iz prve ruke) rekla da on opisuje upravo ovu posljednju rečenicu

inače, iako imam dosta ovih aspekata mjesec opozicija venera u t-kvadratu s jupiterom, i to u fiksinim znacima + ascedent u biku
Fishine opise tih aspekata, ali najiskrenije, gledam sa nekom tuguljavom zavišću
jer da barem imam tu potrenu da svu svoju energiju usmjerim ka lijepom i laganom životu, dangubljenju, dokolici i uživanju u svemu tome - nitko sretniji od mene
gledam ljude oko sebe koji tako žive, koje boli klinac za posao, samo se šeću i zašprehavaju ekipu uokolo, pa malo red kuknjave o poslu, pa red kavice, pa red telefoniranja...pa večerica, pa ovo pa ono - i ja bi htjela tako
u se, na se i podase..

ali 5 planeta u vatri + 4 u 6. kući...ne daju mi

i drago mi je da je tako

na kraju krajeva sve dođe na svoje

jedino se dogodi, ono što sam rekla na početku posta, nemarnost prema sebi, ali discipliniram se i popravljam u tom pogledu
ovo je jos jedna stvar sto me sekira taj mjesec jupiter kvadrat
covjece za drugog cu srusit planine a za sebe ne mogu ni ispit poloziti,otici kod doktora,nista na svoju dobrobit
da ne kažem da sam bila nasamarena is,kos ti ne kazu ni fala


ali sad se nesto mijenja,evo satun na asc,uran na sunce i merkur,pa i pluton na neptun,kad se sve to izdesava mislimda cu izaci pobjednik,jaca,bolja,

npr.sada nikom ne radim usluge,i pokusavam ne izbjegavati svoje obveze
ici na predavanja mi je prije bilo nezamislivo mrsko,a sad idem s radoscu.,je da me je se malo tjeralo
ali ide to sve na svoje
Maddie is offline  
Odgovori s citatom