Pogledaj jedan post
Old 17.05.2012., 10:48   #21
Evo cure, ja sam kod dr. Budimira i spremam se za IVF u 9 mj. Kod njega sam već 2 god. Isto imam problema sa štitnjačom. Tsh mi je bio na početku 4.6 evo sad smo ga euthyroxom doveli do 2.5. Mi idemo direktno na ivf zbog muževog lošeg spermiograma. Kažem, 2 god. sam kod Budimira, ali ne mogu ni jednu lošu reći za njega. Jest da je malo krut i nema kod njega neke prevelike suosjećajnosti i blagosti, ali je čovjek stručan i iskusan na tom području tako da mu u potpunosti vjerujem. I ja sam bila luda od "dođite za 3 mj, dođite za 6 mj" i svako malo nekakve dodatne pretrage koje su se meni činile bespotrebne, ali zna čovjek zašto to daje. Sad smo dobili zeleno svjetlo za stimulirani ivf, s tim da ja nisam radila hsg. Predlagao je čak i laparaskopski driling jajnika i uz njega odmah i hsg ali s obzirom da ćemo svakako u ivf postupak, rekao je da je nepotrebno mučiti jajnike. Ja sam s njim zadovoljna. Je da je malo frustrirajuće naručivanje početkom mjeseca i čekanje na termin kod njega, ali to je državna bolnica pa nisam ni očekivala da ću tako brzo doći na red za bilo šta.
__________________
Ja bi da je sve OK!!!!
sara2807 is offline  
Odgovori s citatom