Pogledaj jedan post
Old 13.06.2017., 07:02   #40
Ja vas fakat ne kuzim. Evidentno je da im je oboje dosta tog braka. Nigdje nije napisala da je zlostavlja ili maltretira ili bilo sto takvo, sumnjam da bi propustila tu napisati. Pitanje je da li si on moze priustiti alimentaciju i podstanarski stan. On jedino sto nudi je cimerski odnos i donekle neko zajednicko dijeljenje troskova stanovanja. Fakat ne kuzim kaj bi on trebao napravit u situaciji gdje ona vise njega ne moze vidjeti ni nacrtanog. Vjerojatno pobrati svoje prnje i uplacivati alimemtaciju i sebi stan placati da slucajno gospodji ne bi nabio trosak podstanarskog stana. Da, tu je dijete i za njega se treba prvo pobrinuti da sto manje ima trauma ali da je gospodji jednostavnije dvije godine biti u kurcu i ne poduzimati nista je zaista
Genijalno zvuci, cuj meni se vise ne da bit s tobom ali daj ti molim te iseli iz svog naslijedjenog stana i nemoj zaboravit svakog petnaestog uplatit alimentaciju i uopce me se ne tice mozes li to uz sve dodatne troskove koje imas jer te ja vise ne mogu vidjeti.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom