Pogledaj jedan post
Old 28.08.2017., 01:29   #59
Quote:
Edindina kaže: Pogledaj post
Da vam javim posto vidim da svasta komentarisete nisam uspjela prije da vam pišem ali otisla sam. Kod sestre smo i nisam ga docekala kuci jer nisam vise mogla da izdrzim,rekla sam njegovoj majci da mu prenese da je kraj. Trazimo stan sestra ce nam pomoći par mjeseci dok ne riješim pitanje socijalnog. Ja necu da me na ovom forumu itko sazaljeva i da misli da sam slaba i jadna,jer ja sam vama napisala samo jedan djelić svog života , a itekako sam i jaka i hrabra sta sam sve prošla sve ove godine. I nemojte da sudite moju "udaju" od 17 godina , zaljubljenost i sreca je kod mnogih samo na početku dok ne pokazu i svoje druge strane. Ja jesam pogriješila i kajem se ali nema to pravo niko da meni sudi. Ja iz ove koze u drugu ne mogu,kako sam tad napravila veliki korak tako sam i sada. U ovih 5 godina je bilo perioda kada se znao smiriti i biti pravi muz i otac pa je to meni davalo nade. Ali nada je sto se toga tice umrla,samo mi je sada nada i cilj da mi djeca budu sretna i da imaju bolju budućnost. Ja mogu i suvog hljeba samo nek mi oni imaju sve. Njega nisam ni cula ni vidjela,samo me njegova majka zvala da pita kako su djeca. Vama hvala na svakom savjetu.
Ovo sam sad vidjela,svaka cast. I ne daj da te ubjedi da ce biti bolji,on to ni sam ne moze sprijeciti jer je takva osoba.Pusti ga kraju,tebe ceka tvoja nafaka.Da ti kazem djeca ce ti biti sretnija tako nego da zivis u takvom braku,sutra ces i njih odgojiti da budu isti
medina89 is offline  
Odgovori s citatom