Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 22.09.2017., 09:20   #3068
djevice lagano postaju

jedna stvar koju sam naučio sam iz svog iskustva: kad idem reći nešto tipa "ja ne volim ove ljude zato što znam 5 ljudi iz te skupine..." ispadam vrlo glupav i vrlo uskog pogleda na svijet.

Tako recimo prije nisam mogao smisliti bikove jer znam 2 bika koji su mi vrlo odbojni, i onda upoznam jednog bika koji je po meni 100% ispravan i dobar prijatelj i osoba.

Onda sam poznavao 3 vage koje su me natjerale da počnem govoriti kako su vage horor i nadrndane i odbojne, pa upoznam četvrtu vagu koja je sasvim cool i užitak sa druženje i razgovaranje.

Onda sam osjećao posebno averziju prema lavovima, koju i danas osjećam jer mi strašno idu na živce ovih par lavova koje poznam zbog vrlo meni odbojne kombinacije ekstrovertiranosti i egoizma, ali sam onda isto tako upoznao par lavova koji su sasvim solidni ljudi i s kojima se rado družim.

Poanta:

Calandre je došla i rekla da ne podnosi djevice jer svaka djevica (cijelih 6 ljudi čini mi se da je rekla) koju je upoznala joj je "ista" i odbojna. Mi se svi osjetili prozvano i kao, da prostite, muhe na govno, navalili na raspravu.
Sve u svemu, smatram da nije u redu reći na primjer "sve djevice su shit jer ja poznam 6 djevica koje su shit", isto kao što nije u redu reći "svi vodenjaci su zakon jer znam njih 4 koji su super".

Dakle nemojmo govoriti da je nekoliko stotina milijuna ljudi koji pripadaju recimo djevicama shit, zato što poznamo 6 djevica koje jesu shit.
Ja sam tako mogao reći poznam 4 ribe koje su mi ogavne osobe u svakom mogućem pogledu i psihičkom i fizičkom, i sa ribama sam imao daleko najgora životna iskustva, sve ribe su totalno odvratne, a eto upoznao jednu ribu i zaljubio se i živim s njom i nikad sretniji.

ps: ne prozivam pojedinačno Calandre za tok rasprave, ja sam kriv koliko i ostali, možda i više jer sam među prvim akrenuo u tu raspravu pa ono...

Možda bi mogli priječi u malo konstruktivnije rasprave o djevicama mimo ovih osoba1: djevice su shit, osoba2: nisu, baš su cool, osoba1: baš su shit, osoba2: nisu .....

Moj prijedlog: ja imam teoriju da su djevice toliko analne i "robotske" i ne znaju sa osjećajima jer su nastale u doba nove godine kad je sve nekako puno osjećaja, alkohola, raspuštenosti i općenito nekontroliranosti. Pa je meni to nekako da djevice onda život pokušavaju provesti u suprotnosti perioda kada su stvorene. Što mislite o tome?
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom