Pogledaj jedan post
Old 18.04.2008., 13:29   #82
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Podizem topik.
Ja sam Kico i ovisnik sam
A ja sam mama i pun mi je dojenja
Nemrem vise... Uspavljivanje na sisi mi je ok jer to obavimo u 10 minuta.
Al ujutro i po danu je uzas. Cim mu malo bude dosadno, on bi se prikopcao.
Pa lupaj nogicom, jednom rukicom dubi pupak (jer nije dobro probusen ), drugom prckaj madez koji mama u tom trenutku nije uspjela pokrit rukom.
A ak sam cuo nesto interesantno iza sebe, pa se moram naglo okrenut - pa zasto zaboga da sisu pustim, kad se tako lijepo razvlaci, kao zvaka.
I fina je... mos je cuclat satima.
NEMREM VISE!!!!
(je, derem se )

Kako da mu objasnim da mama nije samo sisa?
Necu sa senfom, to mi je predrasticno.
S bakom, tatom... nou problem.
Kad mene vidi, prvo: veeeliki osmijeh. Drugo: rukice oko vrata. Trece: vuce majicu gore i vice ti-taa.
Ja bih da mi to onak fino, blago, njezno, polako... Da on sam shvati.
Previse trazim, jel?

zmijice nemam tvoj problem(mi smo sada skroz na umjetnini)ali imam susjedu koja ima isti problem.mala joj ima 1,5god.i ona isto već šizi.... njena mala ne može zaspat bez sise(napravi 2cuga i krmi) pa ju je pop.znala vozit u kolicima satima da mala zaspe ali jok mala se dere i dere i neće spavat i kvit! i na kraju joj ipak da sisu jer kako kaže da će je netko prijavit za zlostavljanje djeteta koliko se mala dere.. i po noći joj je budi za sisat..
probala je bočice,bebimil ma kakvi ni čut.. onda joj je jedan dan puka film i namazala je bradavicu limunom,kad je mala skužila kiselost fuj bljak i nije tražila cikit cijeli dan(susida feštala),ali jok i to je bilo kratko mala je skužila da ta kiselost traje kratko i da nakon toga dođe fino mliko i opet horor..
mislim da je sada u filmu da kupi tablete da joj stane mliko tj.da ga nema više pa se nada da će tako i mala skužit da kad nema više mlika da nije to to..
znam da ti nisam puno pomogla ali sam te možda utješila da nisi eto sama..
možda da i ti probaš slično?
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom