Pogledaj jedan post
Old 21.01.2009., 23:26   #91
Quote:
kawasaki kaže: Pogledaj post
da se nadovezem na ovu temu,ja sam bio u studiu za tetoviranje gandalf,jednom sam se tamo tetovirao i nikad vise,taj tattoo studio je samo dobro razvikan,i dobro debelo skup a radovi su kao i u ostalim tattoo salonima!tetovirao sam se u tattoo EL DIABLO na malesnici prije 2 mj i stvarno su decki ok, mene je tetovirao onaj celavi mislim da se zove igor vlasnik salona i caffe bara,i mogu rec da sam prezadovoljan sa tetovazom,cjena je puno povoljnija nego kod ovih grabezljivaca u gandalfu.moja preporuka je tattoo EL DIABLO!!!
Evo ne znam kako se quotanje iz drugog podforuma prenese u ovaj pa ću kopirati post od nekoga sa mode - Tetovaža:
NEMOJ IĆ TAMO NI DA TI PLATE. to je horor živi odkad je žolt otišao, božepomozi ljudima koje je taj tip tetovirao.moj frend ide sad prekrivat tetovažu preko cijele nadlaktice koja je to katastrofa, u rangu JNA tetovaža je. mislim da je čak i taj studio zatvoren, el diablo se zove.



Što se gandalfa tiče, skupi jesu, ali sa tetovažama se nije za šaliti. Ako ću se tetovirati onda ću to učiniti tamo jer imam povjerenja i znam da neće nešto sfušat. Rađe ću platit više i bit sigurna da ću doživotno na tijelu nositi nešto što mi se sviđa, nego negdje drugdje za manju lovu riskirat pa se eventualno kasnje jebat sa prepravljanjem. Ne kažem da nema drugih dobrih tattoo studija, ali u ove imam najviše povjerenja.
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom