Pogledaj jedan post
Old 20.07.2009., 19:31   #60
Quote:
Hrvoje kaže: Pogledaj post
Prebaci pare u HPB.
Moje pare su u Jadranskoj Banci, hrvatska banka, hrvatski vlasnici.

Moga bi i ja pokupit bolju kamatu u ZaBa pa logirat se na forum i cvilit kako su nam banke u rukama stranaca.

Kupuju milka cokoladu i cvile okolo kako uvoznicki-lobi hara hrvatskon, pa koji quratz zaobilazite KRAS cokoladu???

Kulic vam moze milijun puta nacrtat da moramo radit i trosit onoliko koliko zaradimo, ali narod to jednostavno ne zeli. Narod zeli kupit Fiat Punto na 35465 mjesecne rate, prodjirat rivon i hebavat svima mater sto drzava nevalja kad nemoze kupit Ray Ban naocale. A radija bi posao u uredu, 3 sata dnevno a prima bi 15.000kn misecno. Jer lopov Luka Rajic ima puno vise, pa bi red bia da on dobije tu mrvicu 15.000kn.
Rijetko se slažem sa tvojim upisima ali ovo ptpisujem

Jedno vrijeme se pričalo o formiranju jedne jake nacionalne banke ali je to palo u zaborav
to dokazuje Kulićevu tvrdnju da više nismo samostalni u odlučivanju

za jačanje ili osnivanje jedne banke u nacionalnom vlasništvu bilo bi savim dovoljno da državna i lokalna uprava svoje poslovanje vodi putem te banke

ali onda postojeće banke nebi odobravale kredite ovoj megalomaniji sklonoj upravi

i kod novog rebalansa prije će diruti u mirovine i plače a ne uvesti porez na vlasništvo, dividende, kamate ili enormne profite (ako je određena visina kamata na kredite isto tako se može odrediti visina profita, naravno pod uvjetom ako to smiješ odlučiti) i slićne zaradice

Svi "teško i mukotrpno rade a malo su plačeni" je prića koja je bila aktualna i bivšoj Jugi,

Kredite se uzimalo za svašta a ne za preživljavanje a mislilo je da će biti kao u Jugi i da će rata doći na cijenu šalice kave

Samo malo više patriotizma kod kupnje ali i naši proizvođaći nebi to smjeli zloupotrijebiti

Mislim da se Rajić nije obogatio na najtransparentniji način ali to naše sugrađane ne smeta previše, više ih smeta što to nije uspjelo i njima

I t,d., i t.d., i t.d.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom