Pogledaj jedan post
Old 31.08.2005., 08:20   #32
Quote:
crill kaže:
steta sto si prestala svirat. i ja sam umalo prestao. u glazbenoj sam imao jako lose profesore koji su mi ubili volju za sviranjem. tako da sad malo zalim sto nisam i srednju zavrsio, ali nadoknadio sam to zadnje 4 godine manicnog prebiranja uz debussya, chopina, i naposljetku jazz partitura. najveci uzitak mi ipak predstavlja improviziranje i skidanje jarrettovih dionica. naravno, kad pocne fax, i vratim se u osijek , rjedje imam priliku svirat. ali imam gitaru uza se
Ajde kad se već hvalimo

Završio srednju glazbenu za klarinet, jazz počeo slušat s 15-16 godina (počeo sam s po jednom kazetom Monka, Garnera i Parkera) i otad slušam samo to (može se reć da sam pomalo opsjednut s Parkerom, njegovom glazbom i životom), uz nešto malo klasike, pretežno Bach. Zadnjih 14 godina sviram saks (koliko životne obaveze to dopuštaju), trenutno alt King Zephyr iz 1938. (na takve je i Parker znao zasvirat). Bend imam, osnovali smo se 2000., odsvirali smo (uglavnom po Zagrebu) jedno tridesetak gaža, zadnjih pola godine imamo pauzu zbog prinove u obitelji, ali aktivirat ćemo se opet

Inače, gitarist iz benda živi u Osijeku, a zna i zasvirat tamo. Ako hoćeš da vas spojim šalji pm
__________________
'Music is your own experience, your own thoughts, your wisdom. If you don't live it, it won't come out of your horn.' - Charlie Parker
Baan Dar is offline  
Odgovori s citatom