Pogledaj jedan post
Old 10.01.2017., 23:08   #758
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko si star ali ne bitno je sada .
U svim debatama mora postojati neka vrsta bontona u razgovoru sa drugima .
Licno obozavam zafrkanciju ali organski ne podnosim adhominem napade .
Ako nemas validni argumenata da ponistis njenu tezu vredjati ju besplatno je ne dozvoljeno .
Morat ces mi vjerovati na rijec za napisano . Dokazati ti ne mogu . Bio sam u vezi sa najljepsim najzogdnijim bicem po mome misljenju .
Imao sam dojam da sam dobio na lutriji . Kemija je frcala izmdju nas . Vreme je stalo i nista drugo nije postojalo osim nas dvoje .
Dan kada smo odlucili imati seksualni odnos ili snosaj napetos je bila na vrhuncu .
Seks je bio totalni promasaj . Nikakve kompatibilnosti . Djabe emocie djabe nevidjena kemija seks nije valjao .
Ni drugi pokusaj nije bio uspijesniji .
Naravno da me je ostavila .
I uopće mi nije jasno šta negiraš time? Pa naravno da te ostavila! Šta je tu čudno? A koga sam ja direktno vrijeđao?

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Malo cu sad otic off, al fakat me zanima koja je motivacija ponekih mudkih forumasa da toliko zelotski zagovaraju musku nezainteresiranost za zenski spol osim ako sex nije u pitanju.
Gdje je to pisalo? Zaljubljujemo se mi i te kako!
Quote:
Zanima me sto to tim forumasima predstavlja? Sto time dobijaju? Na koji nacin ih takve izjave na forumu cine sretnima?
I za kraj, zastoimaju isto tako ogromnu potrebu to zensma objasnjavat?
Nelogicno je, zar ne?
Kako je nelogično? Ja osobno strašno poštujem žene i nagledao sam se ostavljenih i uplakanih prijateljica, a nije mi ni rođena sestra nešto presretna po pitanju muškaraca. Samo ih želim upozoriti da ne shvaćaju olako seks, nego da bi im bilo pametnije AKO ŽELE NEKU DUBLJU VEZU, A NE SAMO SEX, da pričekaju s istim dok se ne uvjere da je muško iskreno emocionalno povezano.

Ništa više.


Quote:
Ti i takvi muskarci tvrde da su zene (parafraziram) naive i glupe jer ocekuju ljubav nakon seve.
Opet - nigdje nije pisalo, to su tvoji zaključci. Neke ne očekuju. Da i?
Quote:
Medjutim, to je cak, prema tim
forumasimsi i bioloski i hormonski i prirodno nemoguce.
Problem je što ti zapravo, kao ni ostale koje se tu bune protiv prirode, nisu pročitale konkretno šta pišem, već su ODMAH na prvo što im se nije uklapalo u njihove stavove - stekle zaključke i dalje nisu čitale.


Quote:
Ono, kak? Totalni raspad logike glede motivacijr zakaj recimo ovaj mischko gore pise da ' muskarci' osvoje i odma ostave.
Isto nigdje to nisam napisao. U igri zavođenja muškarac se lako i sam emocionalno veže. Ako pre lako dođe do seksa, neće to cijeniti, osim ako ženu ne smatra "višom ligom od sebe".
Quote:

Pa jebote, mischko ostat cete ovako suhog kurca. Koja ce te htjeti?
Nemoj se sekirati, sasvim sam zadovoljan svojom seks proslošću i svojom suprugom.

Quote:
Ono sto ti i tebi slicni zapravo pisete je da vam je u biti nemoguce zadovoljit zenu.
Opet, nigdje nisam napisao. Da si čitala šta sam pisao na ovoj temi znala bi. A sad da se po ne znam koji put ponavljam, ne bih.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom