Pogledaj jedan post
Old 06.05.2017., 09:07   #182
Quote:
nana1981 kaže: Pogledaj post
Dvoumim se između posjete Movieland i safari parku? Molim preporuke
Mi nismo bili u Movielandu, al Safari park nas je oduševio. I to ne dio gdje se voziš među životinjama (iako je i to jako fora), nego ostatak parka gdje se ide pješke.

Površina parka je velika (mislim da je oko 50-60 ha), park je podijeljen na zone prema kontinentima (Afrika, Azija..). Super je sve sređeno, životinje imaju baš dobre uvjete.
Mi smo bili u travnju, bilo je ljudi, ali nije bila gužva (isto nam je i u Gardalandu bilo, odlično vrijeme za posjet, naravno ako je vrijeme ok).
Svaka zona ima i svoj dio za posjetitelje, mislim na nekakav restorančić, wc-e, ima i dio gdje su sprave za djecu i sl.
Svašta se može vidjeti, mali nam je bio oduševljen. Imamo i selfie sa žirafom

E sad, ovisno o ukusima, pretpostavljam da je Movieland više onako lunaparkast za zabavu, a ovo je u stvari zoološki na ogromnoj površini, više to dođe kao neka šetnja prirodom gdje gledaš životinje iz raznih krajeva.



Što se Garalanda tiče, bilo nam je super, jedino što smo pogriješili je što smo uzeli zajedničku ulaznicu za SeaLife akvarij, to se uopće ne isplati. Akvarij uopće nije velik, a bude gomila ljudi (i to u periodu kad ni nisu neke gužve!), tako da se samo gledjau leđa i guzice drugima.
Jedino fora što smo unutra vidjeli je bio akvarij s meduzama.


Čitava ta Lago di Garda zona je fora za razgledavat, mi smo bili 3 dana, prošli Gardaland i Safari park + 2 neka gradića uz jezero. Bilo bi fora jednom napraviti čitav krug oko jezera

Najveći minus ide naravno na autoceste, potez Padova-Venecija-Verona je horor za voziti, stalno su gužve i zastoji. Ja nisam ni znala da toliko kamiona postoji na svijetu
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom