Pogledaj jedan post
Old 09.09.2017., 09:33   #67
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ona to zove brakom, ja ne zovem
Ona, vjerujem, vrišti od bolova u spolovilu zbog toga kako ti nazivaš njezin brak.

Život, naime, piše romane. Arena ih, doduše, više ne objavljuje. Koji je to magični broj susreta, koji broj zajedničkih dana/noći tjedno, mjesečno, godišnje, pa da bi veza bila veza i brak bio brak? Dva, pet, deset, pedeset... Sve manje od toga je sorry, but jebiga, raziđite se u manjim grupama? Što je s pomorcima kojih više nema nego ima? Što s cijelim nizom drugih životnih okolnosti u koje ljudi upadnu i koje ih razdvajaju?

Jedna je stvar priča o dvoje ljudi koji stanuju razdvojeni zato što on voli prditi uz jutarnju kavu, a ona ne podnosi njegova dikobraza Fidu - za takvu sam vezu i sâm sklon tvrditi da bi se ispod površine vjerojatno otkrilo još ponešto nesavršenosti (ali, čak i to je problem samo dvoje uvezanih), a posve druga odnos dvoje ljudi kojima je i to premalo vremena koje, stjecajem okolnosti, provode zajedno vrjednije od 24/7 zajedništva s nekim drugim/trećim.

Na mjestu žene iz tvoga primjera, ja bih "frendicu" koja moj brak ne smatra brakom odjebao iz svoga života u roku odmah.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom