Pogledaj jedan post
Old 28.10.2007., 20:20   #20
Question

postoji još nekoliko djelotvornih, zdravih načina za pomaganje u eliminaciji celulita ali ih neću napisati jer bi se ti ,tvuk, ili zli medo mogli odvalit od smija ....šteta bi bilo jer onda zaista nećemo imati prilike dobiti i vaše savjete anyway, ja o teoriji o elektrolitima i mineralima možda znam jednako kao i ti ali sad ne vidim zašto se spominju...i oni se nadoknade unosom svježih namirnica voća i povrća, a pretjerano znojenje nije zdravo, međutim netko tko ima celulita se ne znoji pretjerano osim dok traje vježba . a i sam kažeš da se voda brzo nadoknadi...pa u čemu je onda problem? moj je cilj bio olakšati organizmu tj sebi eliminaciju štetnih tj nekorisnih tvari i to i dalje radim ...i zdrava sam, ok, osjećam se dobro, a i koža mi je sve ljepša usprkos godinama i težini....ja i dalje vozim sobni bicikl umotana u najlonske hlačice, namazana bademovim uljem uz dodatke cimeta i eteričnih ulja limuna i ruzmarina, tuširam se toplo-hladno i potom u kožu utrljam domaće sredstvo za masažu protiv celulita..... što tebi tu smeta????
chilimama is offline  
Odgovori s citatom