Pogledaj jedan post
Old 02.04.2008., 15:21   #36
Quote:
madmax2 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam van sebe,,, nakon nalaza....

AST mi je 57
ALT mi je 98
GGT 100

Nikad se nisam hranio naročito nezdravo... uglavnom jedem puno, 4 obroka dnevno, imam malo sala na trbuhu, ali ništa puno... 23 godine...

Bavim se sportom, box, nogomet, teretana, ali i uzimam(sam uzimao) dosta preparatat na bazi kreatina, taurina i kofeina pa mi je jetra u banani možda i zbog toga...proteiniski napici + jednom tjedno se dobro napijem... vikendom ko i večina ljudi...

O hepatitisu i ne razmišljam jer mislim da ga nisam imao gdje i kad dobit... ne drogiram se, ne jebem kurvice po rupama,...
al testritat ću se i nato.. makar i doktorica ne vjeruje da imam hepač..

Al djeta koja me čeka mi nije toliki problem, koliko to da mi je doktorica rekala da s ovkvom jetrom nesmijem ništa vježbat. to me ubija...
Sad vidim da neki pišu kako su si ovdije vježbom smanjili enzime, pa me znaima mišljenje ostalih? što je kontradiktorno onome kaj mi veli doktorica...

I pliz, koji preparati najbolje pomažu oporavku, ovdije je nabrojano mali milijun stavri, eh sad nemožeš se trpat sa svime...
sirutka? aloe vera? sylimarine? vitaminb? med za jetru? maslinovo ulje, sok od mrkve?
Prvo:

O hepatitisu DOBRO RAZMISLI, nije da te strašim, ali ne postoji samo Hepatitis C koji možeš dobiti krvlju tj sexom, postoji i hepatitis A i B, koji možeš dobiti preko zmazane čaše, kvake ili rške u tramvaju. Izlječivi su, neki ih prebole bez da znaju da ih imaju, ali ti itekako skrše jetru...

Ništa, sve je već napisano...
Pazi na alkohol, smanji obroke, masno, šećer, pa bi trebalo biti OK!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom